X
 09.03.2016 Технологија

Генијални пронајдоци кои ќе ви го олеснат животот

Секој ден се обидуваме да си го олеснеме животот, а голем број инженери и брилијантни умови работат заедно со цел да произведат напредна технологија. Погледнете ги овие брилијантни пронајдоци кои дефинитивно ќе ви го привлечат окото.

 

пронајдоци

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија