X
 04.06.2016 Технологија

Најдобрите уреди од натпреварот "Computex Design and Innovation" за 2016 година

Секоја година, шоуто „Computex Design and Innovation“ ги избира најдобрите потрошувачки технолошки иновации и дизајн. Ова се некои од победниците.

 

dizajn

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија