X
 03.07.2016 Забава

Фотографии кои покажуваат колку интернетот ни го промени животот

Не очајувајте - реалниот живот се'уште постои и покрај тоа што интернетот има голема улога во нашиот модерен живот. Но, каков бил животот пред интернетот и како нашето однесување се промени од порано, па се' до денес?

 

пред потоа

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава