X
 17.08.2016 Технологија

Апликации кои треба да ги поседува секој студент

Се ближи крајот на летото, а се приближува академската година, предавањата, испитите и колоквиумите. Опуштени, без обврски во изминативе неколку месеци, се прашувате како ќе влезете во колосек и како ќе се навикнете на вашиот студентски распоред и вашите задачи.

 

апликации


За среќа, постојат апликации кои можат да ви помогнат во распоредот, учењето, парите и социјалниот живот.

 

Линк до галеријата.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија