X
 11.09.2016 Култура

Најлошите филмови на сите времиња според рангирањата на "IMDB"

Ова се најлошите филмови на сите времиња, според најголемата база на податоци за филмови, серии и шоуа.

 

филм

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура