X
 06.12.2016 Култура

Потценети филмови од 2016 кои мора да ги погледнете

Штотуку влеговме во последниот месец од оваа година, па време е да започнеме со листите „Најдоброто од...“

 

film


2016 година изобилуваше со прекрасни филмови, меѓутоа голем дел од нив успеаја да привлечат внимание, меѓутоа голем дел, и покрај нивниот квалитет, не беа толку познати, и со тоа беа потценети. Ова се некои од нив кои дефинитивно се вредни за гледање.

 

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура