X
 18.01.2017

Интересни скриени опции на „Google“

Неколку интересни трикови на „Google“ кои можете да ги пронајдете во самиот таб за пребарување.

 

гугл

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk