X
 29.05.2017 Култура

Филмови од Канскиот фестивал кои мора да ги погледнете

Ако сте љубители на седмата уметност и барате препораки од оваа година, погледнете ја листата на филмови од овогодинешниот Кански фестивал.

сцена


ГАЛЕРИЈА
Подготвил: М.Д.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура