X
 02.07.2017 Култура

Филмски препораки кои не смеете да ги пропуштите овој месец

„BBC Culture“ издвојува филмови чија премиера е овој месец, вклучувајќи и нов „Spider-Man“ филм, последниот од трилогијата „Planet of the Apes“ и еден од најдобрите ром-ком филмови во последниве години.

ббс
Фото: Focus Features
ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура