X
 14.07.2017 Образование

Трката за место во студентските домови започна!Објавен е конкурсот за прием на студенти запишани на додипломски студии во државните студентски домови и други објекти за сместување во Република Македонија за студиската 2017/2018 година.

Линк до конкурсот

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование