X
 06.01.2018 Култура

Најдобрите свадбени фотографии за 2017 година

Фотографите од целиот свет доставиле речиси 9.000 слики на натпреварот за најдобра свадбена фотографија - „Џунбаг“. Ова се најдобрите 50 фотографии.

foto
Фото: Jeff and Cat of The Apartment Photography

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура