X
 24.12.2018 Образование

Каде исчезна безделничењето?

Од каде се овие нереални барања што родителите им ги поставуваат на своите деца, од каде е нивната потреба да им го структурираат слободното време и каде исчезна старото, добро безделничење?

Колумната на Ворис читајте ја на ОВОЈ ЛИНК

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование