X
 29.06.2018 Култура

Познатите личности и нивните потписи што ќе ве воодушеват

Веб-страницата „Борд Панда“ создаде листа од најинтересните и најкреативните потписи на познатите личности, но и најлошите. Погледнете ги, можеби ќе ве мотивираат да создадете сопствен оригинален.

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура