X
 14.07.2015 Забава

Дали Nokia 3310 е навистина неуништива?

Старите Nokia телефони имаа добиено репутација на неуништиви. Приказните циркулираа од пријател на пријател за тоа како телефонот паѓал многу пати, меѓутоа сепак преживувал. Дали е навистина така?

 

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава