X
 06.02.2015 Култура

Необично потсетување на изминатите сезони од "The walking dead"


Само неколку дена не' делат од нова епизода на „The walking dead“. За да се потсетиме на изминатите пет сезони од серијата, „College Humor“ состави едно интересно видео кое ќе ве потсети на некои неочекувани работи. Веројатно, поголемиот дел од гледачите не ги помнат изминатите сезони на овој начин.


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура