X
 02.03.2015 Живот

Како изгледа храната во авионите низ светот?


Храната која ќе ја јадете додека летате со авион зависи од некои фактори. Тука е земјата во која се наоѓате, агенцијата со која патувате, но и вашите лични финансии.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот