X
 12.03.2015 Култура

Фотографии од Анџелина Џоли во тинејџерските денови


Не зачудува фактот дека Анџелина Џоли ја започнала својата кариера како тинејџер. Таа започнала како фото-модел. Овие прекрасни црно-бели портрети се од нејзините тинејџерски денови како модел.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура