X
 19.03.2015 Забава

Двојници на цртаните ликови во вистинскиот живот

Понекогаш е толку загрижувачки што голем дел од луѓето изгледаат како да излегле од некој цртан. Или овие двојници ги имитираат нивните омилени цртани ликови, или пак цртаните немајќи повеќе идеја, започнаа да не` имитираат нас.

 

елса


Ви нудиме интересни фотографии од цртаните ликови и нивните двојници во реалниот свет.

Линк до галеријата.
Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава