X
 26.03.2015 Забава

Фотографии направени во вистинскиот момент


Секој кој имал некакво искуство во областа на фотографијата знае дека честопати случајните фотографии се и најдобрите. Фотографите кои ги направиле овие дела имале навистина голема среќа.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава