X
 04.04.2015 Забава

Најдобрата училишна првоаприлска шега досега

Во оваа училница има едно правило: доколку ви заѕвони телефонот, мора да одговорите, но сите да го слушаат разговорот. Учениците го искористиле ова за да се пошегуваат со професорот на 1 април.

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава