X
 13.05.2015 Култура

Изненадувањата кои ги пропуштивте во "Avengers: Age of Ultron"


Новите одмаздници се одлични! Филмот е еден од подобрите од светот на „Марвел“. Причината за тоа е можеби затоа што го правеле луѓето кои навистина се опседнати со стриповите.

Во филмовите честопати се наоѓаат скриени изненадувања за најголемите фанови. Голем дел од останатата публика веројатно никогаш не би ги забележала овие изненадувања доколку не беа видеата како ова.

Ѕирнете што пропуштивте во „Avengers: Age of Ultron“.Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура