X
 19.05.2015 Забава

Работи кои сите ги правиме кога сме дома сами

Секој од нас обожава да е сам дома. Нема подобро и позабавно време од тоа да можеш да шеташ по долна облека, да правиш што ти душа сака, и да се забавуваш колку сакаш. 

 

sam

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава