X
 27.06.2015 Култура

Невена Нешковска со нови песна и музички спот

Невена Нешкоска е Охриѓанка која живее и работи во САД. За неа имаме зборувано порано. Овојпат НЕВ ја слушаме и гледаме со нова песна наречена „The panties song“. Музиката и текстот се нејзини. Уживајте!

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура