X
 02.09.2015 Култура

Серии на кои дефинитивно треба да им дадете шанса

Можеби поради насловот, лошата реклама или непознатите глумци, овие серии се доста потценети иако вреди да се погледнат.

 

1

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура