X
 08.09.2015 Технологија

ГУГЛ ни го честита празникот

По повод денешниот празник, 8-ми Септември - Денот на независноста на Република Македонија, интернет пребарувачот ГУГЛ го промени логото за сите посетители кои пристапуваат од Македонија... Линкот на логото води до сите вести поврзани со 8-ми септември.


Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија