X
 04.10.2015 Култура

Најдобрите фотографии од "National Geographic Traveller Competition"

Погледнете ги најдобрите фотографии од овогодинешниот натпревар за патници организиран од „National Geographic“.

 

патување

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура