X
 11.12.2015 Забава

Најсмешните фотобомби кои ги видовме годинава


Првата фотобомба веројатно била направена нешто по измислувањето на камерата. Години подоцна, луѓето и животните успешно ја следат традицијата на уништување нечија фотографија. Годинава не беше исклучок, а доказ за тоа се овие фотографии.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава