X
 07.01.2016 Култура

Најдобрите акциони филмови на Нетфликс

Со пристигнувањето на Нетфликс во Македонија, имате одлични содржини кој ви ги нуди овој видео сервис, па доколку барате одлична акција , тогаш дефинитивно треба да ја погледнете листата на 50-те најдобри акции моментално на Нетфликс.

 

топ ган

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура