X
 29.02.2016 Забава

Фотографии кои ќе го збунат вашиот мозок

Мозокот е неверојатен „уред“ даден на човекот од мајката природа. Работи речиси беспрекорно за дад создаде смисла за светот околу нас за ние да бидеме во можност да комуницираме со него. Но, понекогаш некои ситуации и тоа како можат да го збунат - како на пример следниве фотографии.

 

mozok

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава