X
 13.05.2016 Култура

Туристички атракции кои се поубави во живо отколку на слики


Многумина патуваат на локации само бидејќи останатите одат на истите места. Но, овие локации секогаш не се толку убави како што се претставени на фотографиите. Од друга страна, има помалку познати атракции кои се поубави од она што изгледаат на екранот.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура