X
 17.05.2016 Култура

Најомразените ликови во "Game of thrones"

Од Рамзи Болтон до Кралот Џофри - ова се најомразените ликови од „Game of thrones“ кои всушност публиката ужива да ги мрази.

 

болтон

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура