X
 01.06.2016 Култура

Помалку познати европски градови кои треба да ги посетите

Доаѓа летото, а со тоа несомнено и прашањето за тоа каде треба да го поминете вашиот следен одмор. Ако немате никакви планови, тогаш ние сме тука да ви помогнеме. Повеќето луѓе ги избираат најпознатите дестинации за нивниот одмор. Но, зошто да не одите на некое ново и помалку познато место како некои од овие прекрасни градови.

 

grad

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура