X
 26.06.2016 Забава

Секојдневни ситуации кои постојано не' нервираат

Доколку постои Марфиевиот закон, тогаш дефинитивно во него спаѓаат и овие примери. Овие интересни и скоро фрустрирачки ситуации ќе ве насмеат - нормално, кога не ви се случуваат вас!

 

ситуации

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава