X
 15.08.2016 Живот

Фотографии кои ја прикажуваат убавината на доењето

Заборавете на фотографиите каде мајката лежи на кревет и го дои своето бебе. На фотографиите во продолжение се претставени мајките како ги дојат нивните деца на некои прилично интересни и необични места, прикажувајќи ја убавината на доењето.

 

/galerija/fotografii-koi-ja-prikazhuvaat-ubavinata-na-doenjeto#1


Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот