X
 18.08.2016 Живот

Кога работите ќе тргнат на погрешно...

Во животот не може се' да биде совршено - и нормално, и не бараме да биде совршено. Меѓутоа, фотографиите покажуваат дека сепак, понекогаш потребно е човек повеќе да обрнува внимание, за работите да не тргнат во погрешна насока, па да се соочиме со вакви резултати.

 

погрешно

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот