X
 18.06.2016 Забава

Фотографии кои докажуваат дека постои евтино решение за се'


Без разлика дали сакате телевизор кој ќе „виси“ на ѕидот, велосипед или држач за телефон, постои евтино (или бесплатно) решение за речиси се'. Овие луѓе го докажуваат тоа.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава