X
 27.08.2016 Култура

Препораки за филмови кои треба да ги погледнете оваа есен

Ова се филмовите кои со нетрпение ги очекуваме во наредните четири месеци и чии премиери ќе се случат на различни филмски фестивали. 

 

филм

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура