X
 10.09.2016 Забава

Пловечки рај

Бар во Пацификот, Cloud9, во близина на брегот на Фиџи, освен разни видови на коктели, храна, нуди и спектакуларна глетка.

Секој викенд во Cloud9 светски познати диџеи прават незаборавни забави. Гостите може да уживаат во разни спортови на вода.

Еве како тоа изгледа:

Подготвил: А.Д.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава