X
 17.10.2016 Култура

Филмови кои ќе ве остават збунети

Филмови кои ќе останат во вашата меморија долго време после нивниот крај.

 

филм

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура