X
 11.05.2017 Култура

Најдобрите апликации за патување

Доколку сте човек кој обожава да патува и тоа го прави често, тогаш дефинитивно треба да ги инсталирате овие апликации за патување.

апликација
Фото: Lonely Planet

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура