X
 13.05.2017 Култура

ТВ серии кои ќе добијат нови сезони

Доаѓа периодот кога телевизиските мрежи одлучуваат за иднината на ТВ сериите и за тоа која серија ќе добие нова сезона, а која не.

serii 

И додека луѓето позади ТВ сериите чекаат за одлуката на мрежите, и гледачите ја чувствуваат тензијата. Во продолжение погледнете дали вашата омилена серија ќе добие нова сезона.

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура