X
 16.07.2017 Култура

Нови трејлери од филмови и серии за оваа недела

Ова се нови инсерти од филмовите и ТВ-сериите што ви ги препорачуваме за оваа недела.

The Tick


The Dark Tower


The Incredible Jessica James


Darkest Hour


Awaken


The Deuce


Birth of the Dragon


Dave Made a MazeKusо

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура