X
 08.08.2017 Култура

Деталите позади најновата битка во „Игра на троновите“

Филмската екипа од „Игра на троновите“ даваат свој увид за снимањето на нападот што се случи минатата епизода.Премиерата на петтата епизода од седмата сезона ќе биде на 13 август.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура