X
 29.10.2017 Кариера

Усовршете ги вештините во „Ексел“ за помалку од 1.500 денари

1
Фото: Pexsels

„Ексел“ е цар кога станува збор за алатка за пресметување, цртање и што уште не. Доколку за вас е нешто неппознато, тогаш ова е одлична можност да дознаете нешто повеќе за „Ексел“ и да научите да го користите.

Понудата вклучува два онлајн часови на кои се покриваат основите на „Microsoft VBA“ како и покомплицирани апликации.

Усовршете ги вашите вештини со овие есенцијални алатки.

Пријавете се ТУКА

Останати курсеви кои ви нудат заработувачка и напредување во кариерата:

Земајте висока плата! Тренинг за кодирање и пристап до над 3.000 курсеви

Инвестирањето во криптовалути ќе ве збогати - еве како!

Со оваа професија може да заработите и до 120.000 долари годишно. Пријавете се на курсот!

За 790 денари може да научите да правите „iOS“ апликации

Може да почнете кариера во кодирање без диплома - еве како!

Заработувајте до 1,000 долари месечно од дома

Станете легитимен фотограф за помалку од 1.500 денари

Одлични курсеви за дигитален маркетинг во сите негови форми за помалку од 800 денари

Целосен водич за сертификат за „Cisco CCNA 200-125“ за помалку од 600 денари

Научете како да кодирате во „Javascript“

 

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Кариера