X
 04.08.2018 Технологија

Кои авиони ја прелетуваат Македонија во моментов?

Дали ве интересира кои авиони ја прелетуваат Македонија во моментов? На која висина се наоѓа, дестинација на летот, со која брзина се движи и многу други интересни работи на едно место.

flightradar24.com


Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија