X
 09.06.2015 Култура

Зошто треба да оставите се` и да ја посетите Турција?


Слободно, не двоумете се да ја потрошите целата животна заштеда за авионски билети и баклава. Турција ве повикува низ повеќе примамливи фотографии.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура