X
 09.08.2015 Култура

Најубавите сцени во историјата на филмот


Добар филм е вистинска уметност. Постојат филмови чии сцени се прекрасни како најдобрите слики. Режисерите, продуцентите и останатата екипа позади овие филмови заслужуваат пофалба.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура