X
 23.09.2015 Култура

Колкави суми добиваат најплатените ТВ актери по епизода?


Чарли Шин добивал дури 1,8 милиони долари за една епизода во „Два и пол мажи“. Другите актери на листата не заостануваат многу. Ова се најплатените телевизиски актери.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура