X
 18.10.2015 Култура

Изуми кои му се потребни на светот веднаш


Иноватори, доколку барате идеи за нови изуми, „The Chive“ има десетина кои вреди да се реализираат. Сите погледнете ги во галеријата.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура