X
 11.12.2015 Култура

Бесценети работи кои треба да ги направите

Веб страната roughguides.com создаде ново издание наречено „Make the most of your time on Earth“ и избра 50 апсолутно бесценети работи кои треба да ги направите пред да умрете. Ова се искуства кои едвај ќе чекате да ги споделите со вашето семејство и пријателите и секогаш ќе ги помните. 

 

работи

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура